Kariera

Kariera w Aluflam

Kariera

Dołącz do czołowego producenta  profili aluminiowych w Polsce

Aluflam Extrusion jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem wchodzącym w skład międzynarodowego koncernu Aluflam A/S z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży aluminium. Nasze precyzyjne profile aluminiowe to wysokiej klasy produkt stosowany w wielu gałęziach przemysłu. Zdajemy sobie sprawę,  że dynamiczny rozwój firmy zależy od ludzi i ich zaangażowania w wykonywaną pracę. Dlatego szukamy do naszego zespołu  osób ambitnych, kreatywnych, rzetelnych, które potrafią stawić czoło nowym wyzwaniom oraz współpracować w zespole. Jeśli chcieliby Państwo dołączyć do naszego zespołu specjalistów i budować swoją przyszłość z liderem w branży produkcji profili aluminiowych zapraszamy do składania CV i krótkiego listu motywującego pocztą tradycyjną lub na adres poczty elektronicznej: kariera@aluflam-extrusion.com.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.  
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Aktualne oferty pracy:

Przedstawiciel handlowy

Kontroler Jakości

Kierownik projektu - Kierownik rozwoju - okna, drzwi, fasady

Operator maszyn do produkcji stolarki aluminiowej - okna, drzwi

Pracownik produkcji - operator maszyn

Ślusarz Spawacz 

 
Kogo poszukujemy?

Jeśli nie znaleźli Państwo oferty odpowiadającej Państwa kwalifikacjom zawodowym, zachęcamy do wysłania aplikacji wraz ze wskazaniem działu, w którym chcieliby Państwo rozwijać swoją karierę zawodową. Jesteśmy szczególnie otwarci na aplikację przesyłane przez profesjonalistów z doświadczeniem w branży produkcyjnej, w szczególności związanej z produkcją aluminium i stolarką okienną. Równie chętnie zatrudniamy absolwentów kierunków technicznych, którzy są ambitni i  pragną budować swoją profesjonalną karierę w branży aluminiowej.

Schemat organizacyjny - tłocznia profili aluminowych